O nás
redakce: ul. Stará č. 88, 272 01 Kladno
vydavatel: Ing. Jiří Fischer
tiskne: MAFRA Print, Mafra a.s., Tiskařská 2, 108 00 Praha 10
distribuce: Media Print & Kapa, PNS, a.s.
povoleno: OÚ Kladno 104/91
ISSN: 1212-1568

Inzertní noviny Risk vychází v úterý a jsou ke koupi ve všech stáncích regionu Kladno, Slaný, Rakovník a Praha - západ
UZÁVĚRKY VYDÁNÍ: PONDĚLÍ V 10.00
Reklamní noviny Special vychází 2x v měsíci v nákladu 60.000 výtisků a jsou distribuovány vlastními kameloty do poštovních schránek regionu Kladno, Slaný, Rakovník a Praha - západ.
UZÁVĚRKY VYDÁNÍ: vždy týden před distribucí

Distribuce tiskovin
Zajišťujeme regionální distribuci jakéhokoli tiskového materiálu prostřednictvím sítě více jak 70 kamelotů. Cena roznosu je závislá na rozsahu tiskoviny (formát, druh papíru a množství stránek). Stávající distribuční síť pokrývající většinu regionu Kladno, Slaný, Rakovník, Praha - západ zahrnuje na 70 měst, městských částí a obcí s objemem 60.000 výtisků dvakrát do měsíce do domovních poštovních schránek. Objemy výtisků v jednotlivých místech jsou poměrné k počtu domácností. Oslovíme tak až 60.000 domácností našeho regionu.
Naše hlavní distribuční místa jsou: Kladno, Slaný, K. Žehrovice, Tuchlovice, Lány, Vašírov, Rynholec, N. Strašecí, Stochov, Čelechovice, Kačice, Srby, H. Bezděkov, Vinařice, Libušín, Smečno, Ledce, Tuřany, Dobrovíz, Braškov, Valdek, Zlonice, Velvary, Brandýsek, Cvrčovice, Zákolany - Kováry, Dolany, Zvoleněves, Mšec, Velké Přítočno, Malé Přítočno, Pletený Újezd, Unhošť, Nouzov, Družec, Žilina, Doksy, Rudná, Středokluky, Hostivice, Jeneč, Hřebeč, Lidice, Buštěhrad, Pchery - Theodor, Velká Dobrá, Hostouň a další (viz přehled distribuce).

Výroba letáků, brožur a katalogů
Vyrábíme propagační tiskoviny ve formátech od A6 do formátu A2 (jiné po dohodě), na běžných druzích a gramážích papíru, v černobílém nebo barevném provedení. Počet výtisků je neomezen. Poradíme a pomůžeme Vám při sestavení grafické podoby letáku, nafotíme Vaše zboží, zpracujeme logotypy. Zajistíme roznos letáku do domovních poštovních schránek ve Vámi vybrané lokalitě. Letáky je také možno vložit do vydání našeho inzertního týdeníku Risk, nebo do reklamních novin Special při dodržení technologické podmínky použití papíru o gramáži 120 g/m2.
Dodací lhůta u většiny zakázek je 10 pracovních dnů od převzetí podkladů, u náročnější zakázek dohodou.

       
     

Prodej map a autoatlasů
V naší inzertní kanceláři v Kladně (ul. Stará č. 88) nabízíme ke koupi autoatlasy, cyklomapy, turistické mapy, plány měst i knižní průvodce v široké nabídce pro celou Českou republiku i zahraničí.
zpět na vstupní stránku