PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2020-01-28 - Č. 4/30

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


4/30: 240 On hledá ji

28.01.2020 1580233391

32 let, vysoký 185 cm, 110 kg, veliký urostlý chlap, ID, špatná motorika, kuřák, jinak veselý chlap, hledá k sobě ženu - dívku ve věku kolem 30 - 40 let s podobným zdravotním omezením, ze Slaného, Kladna a okolí. Nemám ŘP. Volejte, domluvíme si schůzku. Už se těším.
Jak získat kontakt.

48/190 hledá inteligentní partnerku 35-48 let, nejen v čase, kdy rok končí, ale i do časů budoucích. Osobní setkání napoví víc. Stačí málo, jen se domluvit.
Jak získat kontakt.

49letý 190/89 hledá přítelkyni. Těším se na setkání - život pádí.
Jak získat kontakt.

71letý hledá hodnou, pracovitou ženu do 70ti let.
Jak získat kontakt.

Ahoj, je mi 43 let, jsem nekuřák, rád bych poznal touto cestou ženu ve věku 32-43 let z okolí Kladna, Stochova.... k vážnému seznámení.
Jak získat kontakt.

Hledám podnikavou partnerku 45-60 let, já 60/180 cm, plnoštíhlý.
Jak získat kontakt.

Jsem ženatý Zděnek z Kladna, 36 let. Hledám ženu, vysokou blondýnku z okresu Kladno - Praha do 40 let za účelem kvalitního sexu. Psát jen sms. Nechci stereotyp.
Jak získat kontakt.

Mám hodně lásky, něhy, ale taky samoty a smutku. Hledám hezkou přitelkyni sportovní postavy do 48/174. Se kterou bych vyhnal samoutu i smutek a daroval bych lásku, něhu, ale také radost ze života. Se zájmy cyklistika, fitness, plavání, turistika. Hledám v okrese Kladno a okolí.
Jak získat kontakt.

Mirek 60/175 hledá ženu k vážnému seznámení do 60 let, která neholduje alkoholu, kuřačka nevadí. Bez závazků. Rakovník, Slaný, Kladno.
Jak získat kontakt.

Najde se romantička, kuchařka, milenka pro 69 letého optimistu?
Jak získat kontakt.

Najdu přítelkyni, která je sama, s vyřešenou minulostí. Děti mám dospělé, zůstal jsem sám v bytě. Hledám vážnou známost. Je mi 56 let napůl Rom, středoškolák, státní zaměstnanec. Jen vážně.
Jak získat kontakt.

Pavel 46/165 svobodný, nekuřák, hledám ženu k vážnému seznámení, do 60 let, dítě není překážkou, tel. podmínka. Slaný, Kladno, a okolí. Písemné odpovědi zašlete do redakce poštou: Risk, ul. Stará 88, Kladno, doručte osobně, příp. e-mailem na info@risk.cz, vždy s označením Šifra 6100.
Jak získat kontakt.

Pavel 59/174 střední postavy, hledám ženu k vážnému seznámení do 60 let, sympatickou, střední postavy, nekuřačku. Rakovnicko a okolí. Vlastní domek a auto mám. Setkání napoví. Novému životu vstříc.
Jak získat kontakt.

Svobodný 61/172 z vesnice hledá obyčejnou přítelkyni - nehledám krásku, ale něhu, cit a porozumění. Auto mám. Vítána vesnice v okolí Kladna směr Kralupy nad Vltavou.
Jak získat kontakt.

Svobodný, 57/170, hledá obyčejnou partnerku ve věku kolem 60±5 let. Nabízím přátelství, něhu a porozumění, neholduju alkoholu, nekouřím, jsem ze vsi u Kladna, trochu kutil... Kladno a okolí.
Jak získat kontakt.


Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku