PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2020-05-26 - Č. 20/30

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


20/30: 220 Dělnické profese

31.05.2020 1590917005

nabídka

!H.P.ROYAL hledá OPERÁTORY/KY DO VÝROBY. OČEKÁVÁME: ZŠ/SOU, vysokou míru manuální zručnosti, chuť pracovat, praxi z výrobní společnosti, Práce na 2 i 3 směny, Nabízíme: Vhodné pro ženy, muže i absolventy. Bonusy od 1.měsíce 0 - 4.500 Kč, práce na HPP, nástup ihned, místo výkonu práce nedaleko Slaného, ubytování lze zajisti, svozová doprava z Kladna, Slaného, Zlonic zdarma. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel., nebo email. Nutná osobní registrace v naší kanceláři: Slánská 1637 Kladno, a to ÚT a ČT. Registrace na www.hproyal.cz
Jak získat kontakt.

!Přijmu spolehlivé lidi na třídění plastového odpadu ve Štětí a v Kladně. Nástup po dohodě, směnný provoz, i brigáda.
Jak získat kontakt.

Do truhlárny ve Vinařicích sháním truhláře na výrobu nábytku z lamina, zkušenosti vítány. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, knihovny atd.
Jak získat kontakt.

Firma v Kladně přijme údržbáře. ŘP sk. B podmínkou, nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

H.P.ROYAL hledá LAKÝRNÍKA. Očekáváme: praxi na pozici lakýrníka, praxe s nízkotlaké a vysokotlaké pistole. Nabízíme: místo výkonu práce v Kladně, stálá ranní směna, nástup ihned. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel., nebo email. Nutná osobní registrace v naší kanceláři: Slánská 1637 Kladno, a to ÚT a ČT. Registrace na www.hproyal.cz
Jak získat kontakt.

H.P.ROYAL hledá PRACOVNÍKY NA OBSLUHU SVAŘOVACÍHO ROBOTA. OČEKÁVÁME: ZŠ/SOU, vysokou míru manuální zručnosti, základní svářečský kurz, průkaz není nutný. praxi se svářením, 3 směnný provoz. Nabízíme: Vhodné i absolventy. Bonusy od 1.měsíce 0-4.500 Kč, práce na HPP, nástup ihned, místo výkonu práce nedaleko Slaného, ubytování lze zajistit, svozová doprava z Kladna, Slaného, Zlonic zdarma. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel., nebo email. Nutná osobní registrace v naší kanceláři: Slánská 1637 Kladno, a to ÚT a ČT. Registrace na www.hproyal.cz
Jak získat kontakt.

H.P.ROYAL hledá zámečníka. Očekáváme: SOU v oboru, praxi na obdobné pozici. Nabízíme: místo výkonu práce v Kladně, stálá ranní směna, nástup ihned. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel., nebo email. Nutná osobní registrace v naší kanceláři: Slánská 1637 Kladno, a to ÚT a ČT. Registrace na www.hproyal.cz
Jak získat kontakt.

Hledáme zaměstnance na doplňování zboží v samoobslužné prodejně v Kladně - Dubí. Pracovní doba krátký - dlouhý týden. Nutná fyzická zdatnost, smysl pro pořádek, odpovědnost, chuť k práci a spolehlivost. Mzda 20.000 Kč, čistého. Více info po telefonu.
Jak získat kontakt.

Příjmeme do autoservisu ve Zlonicích automechanika. Požadujeme spolehlivost, aktivní přístup, samostatnost, slušné chování a chtít se učit novým věcem. Plat 24.000-30.000 Kč čistého.
Jak získat kontakt.

Přijmeme do zavedeného Autoservisu poblíž Kladna automechanika. Nabízíme odborná školení, dobré platové ohodnocení, firemní benefity atd.
Jak získat kontakt.

Přijmeme na HPP seriózního a zručného člověka, který by dělal školníka. Nastup od 1.8. 2020.
Jak získat kontakt.

Přijmeme pracovníka na pozici - strojní zámečník pro údržbu strojů a zařízení s vyhláškou č.50 § 6-7. Kladno - Dříň, HPP, ranní směna, 5 týdnů dovolená, příspěvky na stavování a PP. Ihned.
Jak získat kontakt.

Přijmu dva lidi na montáž nábytku nejlépe s řidičským oprávněním skupiny B na HPP nebo VPP.
Jak získat kontakt.

Přijmu schopného muže na hlavní pracovní poměr. Sekání trávy, úklidové, kopáčské a pomocné stavební práce. Nutné řidičské oprávnění skupiny 'B'
Jak získat kontakt.

Sháním šikovného autoklempíře ( i v důchodu) na brigádu- přivýdělek, na opravu karosérie nákladní Tatry v hale v Kladně.
Jak získat kontakt.

poptávka

35 letý truhlář s praxí, ŘP SK. B hledá od 1. června HPP. Práce v oboru uvítám, ale není podmínkou. Stálá ranní. Za nabídky předem děkuji.
Jak získat kontakt.

Hledám práci jako dělník s nástupem ihned. Zkušenosti ze stavby, skladů a podobně. Práce se nebojím a baví mě. Děkuji za nabídky.
Jak získat kontakt.


Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku