PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2022-08-16 - Č. 32/32

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


32/32: 220 Dělnické profese

19.08.2022 1660884568

nabídka

Automechanika přijme zavedený autoservis na Kladně s třicetiletou historií. Požadujeme pracovitost, samostatnost a spolehlivost. Nabízíme práci ve výborném kolektivu, který rozšiřujeme, výborné platové podmínky - plat 50.000 Kč čistého + roční odměny. Výhradně 8 hod. pracovní doba pondělí až pátek.
Jak získat kontakt.

Firma zabývající se výrobou dřevěných oken, dveří a zimních zahrad přijme truhláře. Požadujeme pracovitost, svědomitost a zručnost. Znalost v oboru výhodou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba od 6:00 do 14:30. Nabízíme práci na HPP. Mzda 38.000,- až 40.000,- Kč/měs.
Jak získat kontakt.

Firma zabývající se výrobou dřevěných oken, dveří a zimních zahrad přijme do výroby kompletáře na zasklívání. Požadujeme pracovitost, svědomitost a zručnost. Znalost v oboru výhodou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba od 6:00 do 14:30. Nabízíme práci na HPP. Mzda 35.000 Kč/měs.
Jak získat kontakt.

HGS, a.s., společnost se sídlem v Kladně, hledá šikovné pracovníky na pozici SKLADOVÝ MANIPULANT. Náplň práce je vykládka, nakládka, třídění zásilek, manipulace se zbožím apod. Místo výkonu: průmyslová zóna Praha - Jažlovice. Co nabízíme? Práci na pracovní poměr. Nástupní mzdu od 160,- Kč/hod. Zdarma zajištěn svoz z Kladna. Možnost zajištění ubytování. Stálé noční směny PO - PÁ. Příplatky za noční směny. Zaplacenou každou minutu. Možnost záloh a mnoho dalšího... Co budeš potřebovat? Především dochvilnost a pracovitost.
Jak získat kontakt.

Hledáme skladníka na HPP. Pobočka Kladno. Pracovní doba od 7:00h. do 15:30h. Náplň práce: příjem a výdej hutního materiálu. Pro bližší informace volejte p. Drbotu,
Jak získat kontakt.

Hledáme truhláře na výrobu a montáž zakázkového nábytku. Možnost nástupu ihned. Požadujeme vyučení v oboru nebo praxi. Výše mzdy dohodou na pohovoru s panem majitelem. Provozovna Družec u Kladna.
Jak získat kontakt.

K okamžitému nástupu přijmeme do naší spol. METAL TRADE COMAX, a. s. ve Velvarech kolegu na pozici směnový mistr. Požadujeme: SŠ vzdělání, směnný provoz. Nabízíme: Nástupní plat od 30 000 Kč, 5. týdnů dovolené a 13. plat, měsíční docházkový bonus, dotované závodní stravování. Těšíme se na Vás!
Jak získat kontakt.

K okamžitému nástupu přijmeme do naší spol. METAL TRADE COMAX, a. s. ve Velvarech kolegu na pozici tavič. Požadujeme: vyučení, směnný provoz. Nabízíme: Nástupní plat od 30.000 Kč, 5. týdnů dovolené a 13. plat, měsíční docházkový bonus, dotované závodní stravování. Těšíme se na Vás!
Jak získat kontakt.

K okamžitému nástupu přijmeme do naší spol. METAL TRADE COMAX, a. s. ve Velvarech kolegu na pozici kontrolor vstupního materiálu. Požadujeme: vyučení, směnný provoz. Nabízíme: Nástupní plat 25.000 Kč, 5. týdnů dovolené a 13. plat, měsíční docházkový bonus, dotované závodní stravování.
Jak získat kontakt.

Nábytek Litera Kladno hledá do svého týmu pracovníka na pozici -montáž kuchyňských linek a vestavných skříní. Požadujeme praxi v oboru. Nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Práce strojníka, požaduji ŘP sk. C, strojní průkaz, plat 150-170 Kč/hod.. Pracoviště Praha 9, Kyje. Nástup možný ihned po dododě.
Jak získat kontakt.

Přijmeme 1 pečovatele o ZP osoby-charakter práce vhodný pro muže. Prac. doba 8 hod. směny. Prům. mzda 26.000 Kč. Požadavky: čistý TR, fyz. zdatnost, spolehlivost!
Jak získat kontakt.

Přijmeme muže starší 18 let. Jedná se o fyzicky náročnou práci, zpracovávání palivového dřeva dle zakázek. Mzda od 150–200 Kč /hod. Dle výkonu.
Jak získat kontakt.

Přijmeme svářeče/zámečníka/občasného montážníka lehkých konstrukcí vrat a bran. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, pracovitost. Odměna dohodou-dle výkonu 200-300 Kč/hod. Více info na tel. Místo výkonu Kladno, montáže Střední čechy.
Jak získat kontakt.

Přijmu pomocného dělníka na pomocné práce v Kladně.
Jak získat kontakt.

Přijmu šikovné manipulační dělníky do skladu v Kladně. VZV výhodou. Nástup dohodou.
Jak získat kontakt.

RAJEK. CZ přijme montéra stínící a vratové techniky. Nabízíme výborné platové podmínky a pestrou práci v příjemném kolektivu.
Jak získat kontakt.

Sháním automechanika v okolí Stochova a do rozumné vzdálenosti. Za rozumnou cenu. Děkuji
Jak získat kontakt.

Společnost Profi-Filters spol. s r. o. se sídlem v Kladně na adrese Dubská 269, hledá muže a ženy do výroby filtrů. Pracovní doba pondělí až pátek od 7 do 15:30. Pro více informací volejte
Jak získat kontakt.

Společnost Rumpold sídlící v Kamenných Žehrovicích příjme dělníky a dělnice na třídící linku. Pracovní doba od PO do PÁ od 6 do 14,30. Nabízíme 25 dní dovolené, mzda 17.200 Kč + stravné.
Jak získat kontakt.

STK Nové Strašecí přijme pracovníka na linku STK. Požadujeme vzdělání a praxi v oboru autoopravárenství, čistý trestní rejstřík, řidičské oprávnění minimálně skupiny A, B, C. Více informací na telefonu, emailu nebo na příjmu technických prohlídek. Nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Zemědělské družstvo Srbeč přijme traktoristy na sklizeň chmele, nutný ŘP sk. T, dále strojníka na česačku chmele a obsluhu sušárny chmele. Bližší info na
Jak získat kontakt.

poptávka

Frezař s mnoholetou praxí na klasických strojích a roční praxí na cnc strojich hledá práci v oboru.
Jak získat kontakt.

Hledám práci na HPP jako pomocný dělník ve výrobě, na stavbě, ve skladu, zahradách, - kdekoliv. Veškeré úklidy, čištění strojů, chodníků.... Jen okres Beroun.
Jak získat kontakt.

Starobní důchodce hledá práci, i brigádně, pracoval jsem při hlídání firem, parkovišť, v zemědělství aj. Pojištění mám, nemarodím.
Jak získat kontakt.

Zkušený malíř, lakýrník hledá práci na HPP ve firmě. Renovace oken i dveří. Praha, Kladno i okolí.
Jak získat kontakt.

Navijárna Rynholec, s.r.o. tel.: 313 502 364 e-mail: info@navijarna.cz Přijmeme: ZÁMEČNÍKA na demontáže a montáže elektromotorů a čerpadel ELEKTROMECHANIKA zkoušky na elektrických zařízeních, SŠ vzdělání s maturitou, vyhláška 50 výhodou ELEKTROMECHANIKA na opravy elektrických motorů vyhláška 50 výhodou VYKOUPÍM STARÉ OBRAZY, DÝKY, ZBRANĚ, PORCELÁNY, GRAMOFONY, MINCE, HODINY, HOUSLE, HARMONIKY, HRAČKY, staré moto Jawa, pařez, Stadion aj., i celé dědictví... Ford, výkup vozů od r.2005 (i havarovaných),. Prodej a výkup náhradních dílů. Elektrikář. Tel.: 772 722 166

Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku