PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2018-07-17 - Č. 52/28

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


52/28: 229 Zdravotnictví, školství

20.07.2018 1532054964

nabídka

Asistent(ka) pedagoga. Na 1,0 úvazek (jednosměnný provoz) od srpna 2018. Středoškolské pedagogického směru, popř. středoškolské s kvalifikačním kurzem pro asistenta pedagoga.
Jak získat kontakt.

Audacia klinik Slaný přijme SZP (zdravotní sestru, praktickou sestru, dětskou sestru apod)jako asistentku do zubní ordinace. Nástup a úvazek dle dohody. Vaše CV prosíme zasílat na uvedený e-mail.
Jak získat kontakt.

Dětský rehabilitační stacionář přijme fyzioterapeuta a vedoucí finančního úseku na ranní směnu. Informace u vrchní sestry.
Jak získat kontakt.

Do domova seniorů v Tuchlovicích hledáme pracovníka v sociálních službách - pečovatele na plný úvazek. Směnný provoz, 12ti hodinové směny, pololetí odměny. Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.
Jak získat kontakt.

Do domova seniorů v Tuchlovicích hledáme zdravotní sestru, 12ti hodinové směny, pouze denní. Pololetní odměny, možnost stravování. Vhodné i pro absolventy.
Jak získat kontakt.

Domov pro seniory Centrin v Unhošti hledá šikovné kolegy na pozici pečovatel/-ka, pracovník v sociálních službách pro turnusový provoz denní / noční. Nabízíme rozsáhlé zaměstnanecké benefity, průměrná hrubá mzda 26.600,- Kč, náborový příspěvek ve výši poloviny nástupní mzdy. www. centrin. cz
Jak získat kontakt.

Domov pro seniory Centrin v Unhošti přijme na DPP všeobecnou zdravotní sestru, zdravotnického asistenta, praktickou sestru. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, 200 Kč / hodinu, min. 4 služby do měsíce - dle domluvy, denní směny 7:00-19:00. Více informací na www. centrin. cz
Jak získat kontakt.

Domov Unhošť nabízí volnou pozici - Pracovník v přímé obslužné péči. Požadujeme minimálně základní vzdělání a rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách. Směnný provoz. Osobní příplatek po uplynutí zkušební doby. Zaměstnanecké benefity. Kontakt: pí Čermáková.
Jak získat kontakt.

Hledáme učitele/učitelku Aj, Nj, TV, pro střední školu. Nabízíme příjemné prostředí soukromé školy, přátelský pracovní kolektiv.
Jak získat kontakt.

Implantologické centrum HDC Kladno přijme zdravotní sestru, nebo zubní instrumentářku. Na celý i zkrácený úvazek. Svůj životopis zašlete na email.
Jak získat kontakt.

Implantologické centrum HDC Kladno přijme zubního technika/čku. Na celý i zkrácený úvazek. Svůj životopis zašlete na email.
Jak získat kontakt.

Mateřská škola Hostivice, okres Praha-západ přijme pracovnici na pozici asistent pedagoga s nástupem od 1.9. 2018 Předpokladem pro nástup je potřebná kvalifikace pro předškolní vzdělávání, spolehlivost, flexibilita, praxe v MŠ vítána. Kontaktní osoba: P. Bělohlávková
Jak získat kontakt.

ZŠ a MŠ Kladno, Jiráskova 457, menší škola rodinného typu, přijme pro nový školní rok učitele/učitelku pro 2. stupeň (vyjdeme vstříc s výběrem předmětů).
Jak získat kontakt.

ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447 přijme na plný úvazek kvalifikovaného pedagoga pro 1. stupeň a kvalifikovaného učitele anglického jazyka. Strukturovaný životopis zasílejte na email.
Jak získat kontakt.

ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 přijme od 1.9. 2018 asistenta/ku pedagoga na 20hodin týdně. Předpokladem je pedagogické vzdělání, popř. kurz asistenta pedagoga, trestní a morální bezúhonnost.
Jak získat kontakt.

ZŠ Dědina v Praze 6 (u letiště) přijme učitele I. a II. Stupně aprobace Čj, AJ. Do waldorfského kolektivu tř. uč. 5. roč., učitele Aj, Nj, (částečný úvazek). Dále vychovatele do školní družiny běžné i waldorfské. Přijmeme také asistenta pedagoga a kuchařku, nebo pomocnou sílu do školní jídelny.
Jak získat kontakt.

ZŠ v Buštěhradě hledá učitele ČJL.
Jak získat kontakt.

poptávka

Hledám práci pedagoga na 1. st.
Jak získat kontakt.

Hledám práci v zubní ordinaci na pozici zubní instrumentářka. Jsem spolehlivá, učenlivá, bezkonfliktní čtyřruční asistence. Děkuji za nabídky. Ideálně Kladno, okrajově Praha 6.
Jak získat kontakt.


Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku