PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2018-11-13 - Č. 85/28

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


85/28: 226 Administrativa

14.11.2018 1542158373

nabídka

Asistent/ka. Pracovní náplň: telefonická komunikace se zákazníky. Požadavky: uživatelská znalost PC, samostatnost, flexibilita a zodpovědnost. Nabízíme: motivační platové ohodnocení, práce v příjemném kolektivu, práci v rozvíjející se společnosti.
Jak získat kontakt.

Do stavební firmy přijmeme účetní na částečný úvazek. Práce na jeden den v týdnu, možné vybrat kterýkoliv den. Náplň je zaúčtování dokladů a faktur, mzdy, daně atd.. Nástup možný ihned. Platební podmínky dohodou.
Jak získat kontakt.

Firma Stavimat s. r. o. Braškov u Kladna přijme ženu - prodejce na prodejnu na HPP. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pracovní doba od 6,30 do 14,00 a od 9,00 do 17,00. 1x za 14 dnů sobota. Příspěvek na stravné, dodatková dovolená. Mzda 120 Kč/ hod.
Jak získat kontakt.

Nabídka brigády studentce - výpomoc v kanceláři.
Jak získat kontakt.

Sháním účetní pro podvojné účtování, program Pohoda výhodou. Dolánky n. Ohří.
Jak získat kontakt.

Úřad pro civilní letectví, K letišti 1149/23, 160 08 Praha 6, přijme administrativního referenta/referentku do pracovního poměru na dobu určitou jako zástup za rodičovskou dovolenou do 31. 5. 2019, s potencionální možností prodloužení pracovního poměru. Nástup od 1. 12. 2018. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou. Hlavní náplní práce je administrativní činnost související s procesem ověření spolehlivosti fyzické osoby v souladu s § 85e a násl. zákona č. 49/1997 Sb., o civilním letectví. Životopis s uvedením výslovného souhlasu se zpracováním osobních údajů zašlete na e-mail nebo volejte nejpozději do 25. 11. 2018.
Jak získat kontakt.

Veterinární klinika Zvířecí doktor přijme na HPP recepční na dvousměnný provoz. Požadujeme středoškolské vzdělání, spolehlivost a ochotu pracovat s lidmi a zvířaty. Své životopisy zasílejte na e-mail.
Jak získat kontakt.

poptávka

Hledám práci jako asistent jednatelky (píši jednatelky, dva chlapi, to nedělá dobře). Zkušenost s vedením vlastní firmy, IT znalosti,.. ŘP sk. A, B, C, E, T.
Jak získat kontakt.

Středoškolačka hledá pracovní uplatnění na HPP v oblasti administrativy v Kladně nebo ve Slaném. Dobrá znalost práce na PC (MS Excel, Word, Powerpoint, Outlook). Praxe s účetními programy, ŘP sk. B, znalost cizích jazyků: NJ - B1, AJ - A1, RJ - A1. Ráda se učím novým věcem, jsem spolehlivá, pečlivá, svědomitá a komunikativní. Předem děkuji za vaše nabídky.
Jak získat kontakt.


Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku