PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2018-07-17 - Č. 52/28

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


52/28: 226 Administrativa

20.07.2018 1532055074

nabídka

Asistent/ka - částečný úvazek (3x4 hod týdně), vystavování a evidence faktur, komunikace s účetní, reporty, komunikace s klienty. Velmi dobrá znalost excel, schopnost domluvit se anglicky. Místo výkonu práce Slaný, nástup možný ihned. Spolupráce na IČO možná.
Jak získat kontakt.

Do kanceláře daňové poradkyně v Kladně přijmeme samostatnou účetní - účetnictví, daňová evidence, DPH. Možný i zkrácený prac. úvazek. Nekuřácký kolektiv. Nástup ihned nebo dle dohody. Životopisy zasílejte na e-mail.
Jak získat kontakt.

Do stavební firmy přijmeme účetní na poloviční úvazek. Práce v rozsahu na jeden den v týdnu. Rozsah práce je zpracování a účtování přijatých faktur a účtů, mzdy, daně. Výplata a nástup dle domluvy. Bližší info na telefonu nebo mailu.
Jak získat kontakt.

Firma Losl s. r. o. v Novém Strašecí, přijme do svého kolektivu novou posilu na pozici Asistentka servisu. Nástup možný září/říjen. Pracovní doba od 8:00 do 17:00. Znalost účetního programu Pohoda výhodou. Podmínkou je řidičský průkaz sk. B Životopisy zasílejte na email.
Jak získat kontakt.

Firma v Kladně hledá spolehlivou pracovnici do kanceláře - lze i na částečný pracovní úvazek.
Jak získat kontakt.

Hledáme nového kolegu na pozici ADMINISTRÁTOR WEBU. Jedná se o správu webových stránek firmy. Výhodou je i znalost grafického programu pro tvorbu jednoduchých bannerů. Nástup možný ihned. Firma Fine Fish CZ s. r. o. v Kamenném Mostě (u Kralup nad Vltavou).
Jak získat kontakt.

Mez. sped. firma Pha 6 přijme Pokladní/ Účetní - nástup ihned nebo dle dohody. Příjem a výdej peněz v české i zahraniční měně, účtování pokladních dokladů a bankovních. výpisů. SŠ vzdělání (ekon. zaměření), podvojné účetnictví podmínkou. Pí. Beerová.
Jak získat kontakt.

Rodinná stavební firma ze Slaného hledá sekretářku / administrativního pracovníka. Náplní práce je práce s Excelem, objednávání materiálu a občas odvoz materiálu dodávkou (řidičský průkaz je nutný). Výhodou je znalost tvorby stavebních rozpočtů nebo práce v AutoCadu.
Jak získat kontakt.

Účetní. Do výrobní společnosti hledáme nového kolegu na pozici účetní, HPP, nástup dohodou, praxe nutná, znalost SW Pohoda výhodou.
Jak získat kontakt.


Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku