PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2018-07-17 - Č. 52/28

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


52/28: 222 Transport a doprava

20.07.2018 1532055032

nabídka

Autodoprava Robert Záboj přijme řidiče na VKD sk. C+E a vše co k tomu patří. Nabízím slušné jednání za slušné jednání. Info osobně nebo na tel. Sídlíme na Kladně.
Jak získat kontakt.

Autodoprava Robert Záboj přijme řidiče sk. C+E na noční převozy, start a cíl Kladno. Více info na tel nebo osobně.
Jak získat kontakt.

Do naší společnosti ve Velvarech METAL TRADE COMAX, a. s. Hledáme Referentku dopravy. Nabízíme :Nástupní plat od 23.000 Kč, 5 týdnů dovolené,13. plat. Příspěvek na stravování. Požadujeme: SŠ s maturitou. Znalost AJ. Spolehlivost, svědomitost.
Jak získat kontakt.

Hledám řidiče skupiny C, E, na vnitro, pošlete SMS, ozvu se.
Jak získat kontakt.

Hledáme řidiče skupiny C+E na dva roky starý tandem, Jezdíme Nürnberg, pravidelná linka, vykládka i nakládka na stejné rampě. Tuto linku točíme třemi auty, vše na domluvě, můžete jet jen dvakrát týdně. Zbytek týdne jezdíme směr Chomutov, Plzeň,Česká Lípa, občas Brno. Každý den doma, jezdíme na AETR.
Jak získat kontakt.

Nabízíme práci pro řidiče sk. C PO-PÁ na HPP - dobré platové ohodnocení. Požadujeme prof. průkaz, zkušenosti a spolehlivost. Kontakt
Jak získat kontakt.

Naše logistická společnost hledá pro provozovnu v Libušíne řidiče skupiny C (rozvoz po ČR) a řidiče skupiny C+E (Nizozemsko, Belgie). Požadujeme profesní průkaz, dopravně psychologické vyšetření. Nástup možný ihned. Více informací rádi sdělíme na
Jak získat kontakt.

Pizza Unhošť přijme brigádníka na rozvoz pizzy. Nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Přepravní společnost přijme řidiče VKD na HPP (34.500 Kč čistá mzda) s centrálou v Cerhovicích, o. Beroun (výjezd z Kladna nebo Cerhovic, o. Beroun. Výhodné plat. podmínky. Veškeré zákonné nároky zohledněny, stravné dle zákona. Veškerá technika rok výroby 2015, 2016. Jezdí se jen podle AETRu. Podmínkou řidičská skupina C+E, prof. průkaz, karta řidiče.
Jak získat kontakt.

Přijmeme řidiče na dodávku, pravidelné jízdy Kladensko, Slánsko, Pha-západ, prac. doba Po-Pá, 13:00-21:00 hod. Mzda 28-35 tis. Kč.
Jak získat kontakt.

Přijmeme závozníky na brigádu červenec, srpen, rozvoz piva z Chyne, výplata každý pátek, na den 1.000 Kč čistého.
Jak získat kontakt.

Přijmu řidiče na lesovůz Mercedes Actros souprava s hydraulickou rukou nejlépe z okolí Nového Strašecí. Více info po tel.
Jak získat kontakt.

Přijmu řidiče sk. B, který se neboji rozvážet zboží po Praze a ČR, stejné vykládky, žádná rasovina - vozí se pár krabic, nutnost praxe s rozvozem zboží, čistý trestní rejstřík, znalost obsluhy navi., parkování a nakládka na Stochově. Prosím, jen vážní zájemci.
Jak získat kontakt.

Přijmu řidiče sk. CE pro rozvoz zboží po středočeským kraji. Každý den doma a víkendy volné. Plat 30.000 Kč čistého.
Jak získat kontakt.

Přijmu řidiče Skupiny B do 3.5 t, na mezinárodní dopravu, praxe po EU nutná.
Jak získat kontakt.

Přijmu řidiče skupiny C na vnitro, sídlo Slaný, víkendy volné.
Jak získat kontakt.

Restaurace V Pohodě přijme studenty a seniory na rozvoz jídel. A obsluhu do restaurace.
Jak získat kontakt.

RV LEŠENÍ s. r. o. v Kladně přijme řidiče skup C. Práce s hydraulickou rukou na dálkové ovládání se závozníkem, praxe podmínkou. Dobré platové podmínky, práce od po-pá, jezdíme Kladno a okolí. Plat základ 20.000 až 30.000 Kč/měs. čistého.
Jak získat kontakt.

Sikovneho jerabnika - nabizim vysoky vydelek, na autojerab Grove 35 a 55 tun, popř Liebeher 30 t, na stálo i brigadne, v Kladne a okolí.
Jak získat kontakt.

Společnost Aramark, s. r. o se sídlem v Oblastní nemocnici Kladno, hledá zaměstnance na pozici ROZVAŽEČ STRAVY. Požadavky: čistý tr. rejstřík, zdrav. průkaz, bankovní účet ( nutný pro zasílání mzdy ), výhodou ŘP sk. B. Směny : krátký/dlouhý týden 5:30 – 18:30 Plat : 14.000 Kč.
Jak získat kontakt.

Zavedená dopravní společnost spolupracující s prestižní zásilkovou společností se sídlem v Klecanech hledá zaměstnance na HPP. Volné víkendy, hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, výpis karty řidiče, řidičské oprávnění skupiny B. Platové podmínky 25.500 Kč hrubého + 1.500 pohyblivá částka + stravenky 70 Kč/d. Možnost i na brigádu a dalšího přivýdělku. Svoz z Kladna zajištěn.
Jak získat kontakt.

poptávka

Hledám práci řidiče sk. C od PO do PÁ, vnitro, je mi 52 let a jsem z Kladna. Děkuji.
Jak získat kontakt.

Hledáme práci řidiče sk. C od PO do PÁ, jsme dva 50sátníci, spolehloví, nemarodící, nezaspávací. Pracanti...už nás moc není. Vnitro. Jen vážné nabídky. Najdou se tady ještě poctiví dopravci?
Jak získat kontakt.

Muž 42 let hledá práci řidiče. Mám sk. B, C (digitální karta do tacho. dopravně psychologické vyšetření). Praxe s rozvozem na 12t dva roky. Pouze Po-Pá. Převozy v noci nejsou problém. Ne Makro a Jip!!!
Jak získat kontakt.

Sháním práci řidiče sk. B. Nabízím spolehlivost, čas. flexibilitu, pracovitost. Všechny body za celé období řízení (14 let). Praxe 3 měsíce na Transitu long a 1,5 roku na Transitu skříň s plošinou vzadu. Předem děkuji za nabídky.
Jak získat kontakt.


Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku