PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2019-02-15 - Č. 13/29

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


13/29: 222 Transport a doprava

17.02.2019 1550397503

nabídka

Autodoprava Robert Záboj přijme řidiče sk. C+E, na VKD - denní rozvozy zboží, po-pá. Bližší informace osobně nebo na tel. Sídlíme na Kladně.
Jak získat kontakt.

Baví tě řídit a přitom si vydělat? Do skvělé party přijmeme rozvozce pro naši provozovnu na Kladně. Pro více info volejte, či pište na
Jak získat kontakt.

Dvořák transport hledá řidiče sk. C na vnitrostátní dopravu rozvoz zboží z MKD. denní návraty domů. Odjezd cca 7 až 8 hod. Příjezd 14 až 18 hod. Podle práce a provozu - 1 až 5 vykládek. Nástup možný v průběhu ledna / února. Plat 25.000 Kč, po roce vánoční odměny (13tý plat).
Jak získat kontakt.

Fa Tango Taxi přijme řidiče na firemní vozy. ŽL podmínkou, čistý TR, flexibilita, slušné vystupování, nutná znalost Kladna.
Jak získat kontakt.

Hledáme řidiče sk C + E na Mercedes (tandem). Jezdíme pravidelnou linku Praha - Norinbek a nebo ČR. Neporušujeme aetr, každý den doma. Víkendy volné. Parkujeme Hostivice. Plat 35.000 Kč čistého. v případě zajmu prosím volejte.
Jak získat kontakt.

Jsme společnost s 20letou zkušeností s nákladní dopravou, provozujeme 25 vozidel. Přijmeme řidiče pro vnitrostátní přepravu skupiny C nebo C+E na HPP nebo možnost i brigádně. Skupina C: přijmeme 1 řidiče pro skříňová vozidla, žádné kurtování, jezdíme pouze ČR, možnost každý den doma dle domluvy, víkendy volné, mzdové ohodnocení srovnatelné s řidičem kamionu, vozidla DAF LF. Skupina C+E přijmeme 1 řidiče pro návěsové mrazírenské soupravy, jezdíme pouze ČR, možnost každý den doma dle domluvy, víkendy volné, velmi dobré mzdové ohodnocení, vozidla DAF XF. Práce pro řidiče okolí Kladno, Slaný, nebo Praha/Jirny. Pro více informací volejte.
Jak získat kontakt.

Přijmeme řidiče nákladního vozidla (obsluha vozidla a převoz materiálu na stavbách). Práce: Slaný, Kladno, Mělník... Požadujeme: ŘP skup. C, profesní průkaz, spolehlivost a časovou flexibilitu Nabízíme: HPP nebo DPČ, nadstandardní ohodnocení + systém bonusů, denní návraty domů. Nástup od 11. 3. 2019.
Jak získat kontakt.

Přijmeme řidiče skupiny C + profesní průkaz a skupiny B na rozvoz plzeňského piva do Chýně, mzda 32.-35.000 Kč čistého.
Jak získat kontakt.

Přijmeme závozníky na rozvoz plzeňského piva do Chýně, mzda 24.000 Kč čistého.
Jak získat kontakt.

Stavební firma přijme řidiče nákladního vozidla, nutná karta řidiče a profesní průkaz. Požadujeme spolehlivost a nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení.
Jak získat kontakt.

Stavební firma se sídlem na Praze-západ přijme na HPP řidiče nákladního kontejnerového auta (hák). Praxe. Profesní průkaz-karta řidiče. Nabízíme práci od PO-PÁ v rozvíjející se firmě s dobrými platovými podmínkami. Nástup-březen 2019.
Jak získat kontakt.

poptávka

Hledám brigádu jako řidič dodávky 3.5t, praxe 13 let + 34 let MHD Praha.
Jak získat kontakt.

Hledám práci na pozici řidič sk. B s nástupem možným ihned /po dohodě. Praxe 12 let v řízení dodávek a klasických os. vozidel. Lze na HPP/IČO. Jednorázové nabídky neakceptuji.
Jak získat kontakt.

Hledám práci řidiče sk. B nebo C, je mi 54 let.
Jak získat kontakt.


Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku