PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2018-09-18 - Č. 70/28

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


70/28: 222 Transport a doprava

20.09.2018 1537427021

nabídka

Autodoprava Robert Záboj přijme řidiče sk. C+E na stálé noční převozy cca 16.00 - 03.00 brigádně nebo HPP. Bližší info po tel. nebo osobně, sídlíme na Kladně.
Jak získat kontakt.

Autodoprava Robert Záboj přijme řidiče sk. C+E na stálé noční převozy cca 16.00 - 00.03, brigádně nebo HPP. Bližší info po tel. nebo osobně, sídlíme na Kladně.
Jak získat kontakt.

Do firmy přijmeme řidiče na nákladní vůz. Práce spojená s konkrétní zakázkou, jedná se převážně o převoz stavebního materiálu nebo o obsluhu vozidla na stavbách. Potřebný řidičský průkaz skup. C a profesní průkaz. Možnost práce na HPP i DPČ. Nadstandartní platové ohodnocení! Nástup možný ihned!
Jak získat kontakt.

Do malé pekárny v Unhošti sháníme řidiče na dlouhodobou spolupráci. Jezdí se vozem Peugeot Boxer. Možnost práce na HPP nebo brigádně. Zaváží se Praha a okolí, max 20 obchodů, časově od 4:00 do 12:00. Jezdí se jen všední dny. Mzda - jedna jízda 1.000 Kč čistého.
Jak získat kontakt.

Firma Vestav Kladno-Doprava s. r. o. přijme řidiče sk. C, CE na rozvoz hutního materiálu (pouze Čechy). Prac. doba Po-Pá 7-16 hod., stravenky, placené volno mezi vánočními svátky. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte v pracovní době p. Volfa
Jak získat kontakt.

Hledám práci na HPP/IČO jako řidič sk. B. Osobně mám 12 let praxi jak s osobními vozy, tak i s dodávkami. Prosím jen o vážné nabídky. Děkuji
Jak získat kontakt.

Přepravní společnost přijme řidiče VKD na HPP (34.500 Kč čistá mzda) s centrálou v Cerhovicích, o. Beroun (výjezd z Kladna nebo Cerhovic, o. Beroun). Výhodné plat. podmínky. Veškeré zákonné nároky zohledněny, stravné dle zákona. Veškerá technika rok výroby 2015, 2016, 2017. Jezdí se jen podle AETRu. Podmínkou řidičská skupina C+E, prof. průkaz řidiče.
Jak získat kontakt.

Přijmeme ihned řidiče sk. C ze Slaného, Kladna a okolí - požadujeme řidičský průkaz, kartu řidiče, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Rozvoz zboží po ČR, vozy Iveco - 12-19t. Víkendy volné. Dobré platové podmínky. Více na
Jak získat kontakt.

Přijmeme ihned řidiče sk. C ze Slaného, Kladna a okolí - požadujeme řidičský průkaz, kartu řidiče, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní způsobilost, flexibilitu. Rozvoz zboží po ČR, vozy Iveco, 12-19t. Víkendy volné. Dobré platové podmínky.
Jak získat kontakt.

Přijmeme řidiče sk. B na rozvoz autodílů pick-upem po stálé trase Kladno - Rakovník. Práce po-pá od 7:30 do 15. Požadujeme slušné vystupování, zodpovědnost.
Jak získat kontakt.

Přijmeme řidiče/čku sk. B na rozvoz pekařských výrobků.
Jak získat kontakt.

Přijmeme spolehlivého řidiče sk. C na rozvoz zboží po Čechách. Pravidelná celoroční práce pro Dachser Kladno. Po-pá, denně doma. 25.000 Kč a více. Řevničov a okolí.
Jak získat kontakt.

Společnost Kunc 71 v Buštěhradu přijme řidiče sk. C na brigádu, nástup možný od 1. října.
Jak získat kontakt.

Zavedená dopravní společnost spolupracující s prestižní zásilkovou společností se sídlem v Klecanech hledá zaměstnance na HPP. Volné víkendy, hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, výpis karty řidiče, řidičské oprávnění skupiny B. Platové podmínky 25.500 Kč hrubého + 1.500 pohyblivá částka + stravenky 70 Kč/d. Možnost i na brigádu a dalšího přivýdělku. Svoz z Kladna zajištěn.
Jak získat kontakt.

poptávka

Hledám práci na HPP/IČO jako řidič sk. B. Osobně mám 12 let praxi s osobními vozy, i s dodávkami. Prosím, jen o vážné nabídky. Děkuji
Jak získat kontakt.

Hledám rozvoz mám sk. B třeba se svým osobákem + amortizace. Jsem řidička už x let.
Jak získat kontakt.


Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku