PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2018-07-17 - Č. 52/28

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


52/28: 220 Dělnické profese

20.07.2018 1532055141

nabídka

!Přijmeme skladníka/ci s řidičský průkazem a částečnou znalostí PC, do prodejního skladu papaíru v Kladně Dubí. Pracovní doba po-pá 6.50 - 15.20. Nástup kdykoliv.
Jak získat kontakt.

!Zahradnictví Franc – Kamenné Žehrovice přijme zahradníka na plný úvazek se specializací pro okrasné školkařství a realizace zahrad. Podmínkou je středoškolské nebo vyšší vzdělání v oboru zahradnická produkce, školkařství nebo dendrologie, praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Dále přijme sezónní brigádníky/brigádnice na hrnkování a pletí trvalek a okrasných dřevin. Termín květen až červen, pondělí až sobota. Pracovní doba podle dohody. Podrobnosti na telefonu, nebo na e-mailu.
Jak získat kontakt.

Autodoprava Robert Záboj přijme automechanika LKW na HPP, krátký dlouhý týden, přijmeme i automechaniky po vyučení, bez praxe, s chutí přiučit se něčemu novému. Více info osobně nebo po tel. Sídlíme na Kladně.
Jak získat kontakt.

Autoopravna v centru Kladna přijme do stálého pracovního poměru vyučeného automechanika. Požaduji spolehlivost a serioznost. Nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Distribuční firma zabývající se distribucí pro Plzeňský Prazdroj, přijme nové kolegy na pozici skladník. Nabízíme stálou práci, motivující finanční ohodnocení, firemní benefity. Praxe v oboru skladování vítána.
Jak získat kontakt.

Do našeho týmu servisních techniků TZB hledáme nového kolegu elektrikáře. Brigáda vhodná i pro studenty oborů elektro - možnost získání praxe. Práce se provádí z 95 procent o víkendy. Mzda 120 -140 Kč/hod. Lokalita prací Kladno a okolí.
Jak získat kontakt.

Do naší společnosti ve Velvarech METAL TRADE COMAX, a. s. Hledáme Dělníka pro servisní centrum. Nabízíme: Nástupní plat od 20.000 Kč, 5 týdnů dovolené,13. plat. Příspěvek na penzijní připojištění. Požadujeme: Vyučení, manuální zručnost. Ovládání PC na uživatelské úrovni.
Jak získat kontakt.

Do naší společnosti ve Velvarech METAL TRADE COMAX, a. s. Hledáme Taviče. Nabízíme:Nástupní plat od 22.000 Kč, 5 týdnů dovolené,13. plat. Příspěvek na stravování. Požadujeme:Vyučení, Spolehlivost, svědomitost. Popis práce:Výroba slévárenských slitin. Práce s neželezným kovem.
Jak získat kontakt.

Do zavedeného autoservisu poblíž Kladna přijmeme automechanika. Nabízíme odborná školení, nadstandartní platové ohodnocení, odborná školení, firemní benefity.
Jak získat kontakt.

FARMA CHMEL Třebusice, hledá do svého kolektivu pracovníka na pozici ošetřovatel skotu. Farma se nachází přímo v obci Třebusice u Kladna. Více informací na tel. Řidičské oprávnění skup.'T' výhodou, ne podmínkou.
Jak získat kontakt.

Fine Fish CZ s. r. o. v Kamenném Mostě (u Kralup nad Vltavou) přijme SKLADNÍKA - POMOCNÍKA. Nástupní plat 15.000 až 20.000 Kč. Nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Firma Connectronics Kladno přijme operátory do výroby, především na pozice montáží a skladníky se zkušenostmi s prací ve skladu.
Jak získat kontakt.

Firma ROLLPAP přijme skladníka na HPP řidičský průkaz B podmínkou. Informace na
Jak získat kontakt.

Firma SaM s. r. o. se sídlem v Kladně přijme pracovníky na pozici podlahář - montážník. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, samostatnost, řidičský průkaz sk. B podmínkou. Nabízíme práci na HPP na dobu neurčitou. Bližší informace na telefonu.
Jak získat kontakt.

Firma v Kladně hledá pracovníka na pozici skladníka, HPP nebo brigáda. Práce venku ve firemním areálu v Kladně. Zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem vítány. Práce obnáší především manipulaci s lešením, uklizení a chystání stavebního materiálu na stavbu. Spěchá
Jak získat kontakt.

Firma Vestav Kladno s. r. o. přijme skladníka-prodavače. Nástup možný ihned, prac. doba Po-Pá 7-16hod. Plat dohodou, stravenky 100Kč, placené volno mezi vánočními svátky. V případě zájmu kontaktujte v pracovní době p. Volfa
Jak získat kontakt.

FM Logistic přijme do svého skladu v Tuchoměřicích skladníky, průměrný měsíční plat je 25.500 Kč + stravenky v hodnotě 110 Kč + další benefity. Ochota pracovat ve třísměnném provozu, VZV výhodou. Více informací na e-mailu nebo na
Jak získat kontakt.

Hledám autoklempíře, který mi vyvaří dodávku - prahy a další. Nejlépe ihned, spěchám z důvodu STK.
Jak získat kontakt.

Hledám osobu na vyčištění bazénu o rozměru 4 x 6 m manuálním vysavačem. Nabízím 500 Kč za vyčištění. Město Vinařice.
Jak získat kontakt.

Hledám pána, paní, který by se staral(a) o zahrádku v Kladně Kročehlavech v RD. Nezbývá mi mi na to čas. Děkuji za zavolání.
Jak získat kontakt.

Hledáme ošetřovatele koní do stáje v Třebichovicích na dva dny v týdnu. Jedná se o vodění koní do výběhu, krmení, čištění boxů. Uvítáme dlouh. spolupráci.
Jak získat kontakt.

Hledáme pracovité a spolehlivé pracovníky na pozici lešenář, pomocník. Lze jak na HPP, DPP (dle domluvy). Nástup možný ihned. Vysoké měsíční výdělky.
Jak získat kontakt.

Kladenská společnost přijme 3 zaměstnance na práci pro charitu. Nást. plat 21.000 Kč. Možné i letní brigáda.
Jak získat kontakt.

Lešenářská firma v Kladně přijme partu lešenářů. Řidičský průkaz skup. B. Plat až 40.000 Kč čistého, spěchá. RV LEŠENÍ s. r. o.
Jak získat kontakt.

Mezinárodní rodinná společnost Meesenburg s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici skladník. Jednosměnný provoz, řidičský průkaz skupiny B a VZV výhodou. Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění profesní rozvoj. Požadavky: ukončené střední odborné vzdělání. Více info pan Herein.
Jak získat kontakt.

OPERÁTOR CNC STROJE do menší strojírenské firmy na Kladně. Předchozí praxe není nutná. Vhodné i pro absolventy SOU a SPŠ. Nabízíme práci na 2 směny, plat dle pracovních výkonů, 2x ročně mimořádné odměny, stravenky, 5 týdnů dovolené, individuální přístup.
Jak získat kontakt.

Poptáváme zájemce o sezonní práci na naší zahradě ve Velkém Přítočně. Jde o běžné zahradnické práce, sekání trávy, odstraňování plevele a pod. v rozsahu cca 16 hodin týdně. Odměna dohodou. Informace na
Jak získat kontakt.

Pro náš kolektiv servisních techniků a montérů hledáme nové kolegy pro servis a montáž vzduchotechnik, klimatizací a tepelných čerpadel. Nástupní plat 120-130/hod. čistého + benefity.
Jak získat kontakt.

Přijmeme šikovného elektrikáře s vyhl. 50, par.5 - 8. Možnost HPP, VPP, OSVČ.
Jak získat kontakt.

Přijmeme závozníky na brigádu červenec, srpen, rozvoz piva z Chyne, výplata každý pátek, na den 1.000 Kč čisteho.
Jak získat kontakt.

RV LEŠENÍ s. r. o. v Kladně přijme skladníka brigádně nebo na HPP. Na VZV Vás zaškolíme. Zkušenost na VZV výhodou. Práce od pondělí do pátku 7:00 - 15:30 možnost i víkendy není podmínkou. Řidičský průkaz skup. B. Nástupní plat 20.000 Kč čistého, spěchá. RV LEŠENÍ s. r. o.
Jak získat kontakt.

Shaním člověka, který rozumí elektroinstalaci v rd. Bez vyučního listu. ŘP B.
Jak získat kontakt.

Sháním elektrikáře - který mi pomůže rozvést novou elektřinu na rodinném domě. Volejte kdykoliv.
Jak získat kontakt.

Sháním pomocníka na úpravu zahrady, bourání domu, výkopové práce a další. Dlouhodobější spolupráce. Cena a čas po telefonické domluvě. Volejte prosím.
Jak získat kontakt.

Sháním zámečníka, který sváří el. obloukem, potřebuji napasovat mříže na fasádu.
Jak získat kontakt.

Sháníme spolehlivé zaměstnance a brigádníky na více pracovních pozic (sklad, výroba, logistika), 3-směnný provoz. Individuální přístup, možnost ubytování i dopravy do práce. Více Info na telefonu.
Jak získat kontakt.

Sikovneho jerabnika - nabizim vysoky vydelek, na autojerab Grove 35 a 55 tun, popř Liebeher 30 t, na stálo i brigadne, v Kladne a okolí.
Jak získat kontakt.

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na pozici OBSLUHA STROJE pro výrobu plastů. Požadujeme: - vyučení v technickém oboru - ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Více informací na
Jak získat kontakt.

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na pozici STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK LISOVNY KOVŮ Požadujeme: - vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru - orientace v technických výkresech - ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Více informací na
Jak získat kontakt.

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR CNC Požadujeme: - vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru - ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Více informací na
Jak získat kontakt.

Společnost Martin Peroutka, polygrafická a papírenská výroba Buštěhrad, hledá pracovníky do výroby. Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, stabilitu a jistotu práce, doprava do firmy svozovým autobusem.
Jak získat kontakt.

Společnost MÜPRO CZ s. r. o., přijme skladníka. Pracovní doba od 6:30 - 15:00 hod. Jsme malá firma (14 zaměstnanců). Bližší info na telefonu.
Jak získat kontakt.

Vzhledem k růstu pobočky hledáme pro sklad v Pavlově u Kladna vhodného kandidáta na pozici SKLADNÍK. Našim zaměstnancům nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a nástup ihned. Máte-li o pozici zájem, pošlete nám Váš životopis na uvedený email.
Jak získat kontakt.

Zahradnictví Franc přijme sezónní brigádníky/brigádnice na hrnkování a pletí trvalek a okrasných dřevin. Termín červenec, pondělí až sobota. Pracovní doba podle dohody.
Jak získat kontakt.

Zavedená truhlářská firma s provozem v Družci u Kladna hledá muže na pozici truhlář, montážní pracovník. Zaměstnání na HPP, nástupní plat 17.000 Kč, praxe výhodou není podmínkou. Nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

poptávka

38lety hleda praci na HPP praxe ve skladu,VZV retrak mam, za nabídky děkuji.
Jak získat kontakt.

Hledám práci jako dělník s nástupem ihned. Práce se nebojím a rád se přiučim novému. Dělal jsem po stavbách, skladech a podobně. Děkuji za nabidky.
Jak získat kontakt.

Hledám práci, HPP v oboru elektrikář.
Jak získat kontakt.

Praci automechanik-autoelektrikar a doplnkar. Praxe 10 let. Dekuji za nabidky.
Jak získat kontakt.

Sháním manuální práci na HPP - kopáčské, bourací, úklidové. Jsem spolehlivý. Okolo Slaného.
Jak získat kontakt.

Sháním práci jako uklízečka, mám praxi 20 let. Nástup možný ihned. Děkuji.
Jak získat kontakt.


Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku