PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2018-11-13 - Č. 85/28

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


85/28: 220 Dělnické profese

14.11.2018 1542154682

nabídka

Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici elektrikář na HPP. Práce je v okolí Slaného a Kladna. Platové podmínky nadstandardní, nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Do naší společnosti ve Velvarech METAL TRADE COMAX, a. s. hledáme taviče. Nabízíme: náborový příspěvek 3.000 Kč. Nástupní plat od 25.000 Kč. Po zkušební době navýšení nástupní mzdy na 30.000 Kč + měsíční bonusy. 5 týdnů dovolené,13. plat. Dotované závodní stravování. Měsíční docházkový bonus 1.000 Kč.
Jak získat kontakt.

Do naší společnosti ve Velvarech METAL TRADE COMAX, a. s. hledáme baliče sádrokartonových profilů. Požadujeme: Základní vzdělání, manuální zručnost. Nabízíme: Nástupní plat 20.000 Kč, 5 týdnů dovolené, 13. plat. Měsíční docházkový bonus 1.000 Kč.
Jak získat kontakt.

Do naší společnosti ve Velvarech METAL TRADE COMAX, a. s. hledáme dělníka lakovací komory. Požadujeme: Vyučení, manuální zručnost. Nabízíme: Nástupní plat 23.000 Kč. Po zkušení době navýšení základní mzdy, 5 týdnů dovolené, 13. plat. Měsíční docházkový bonus 1.000 Kč.
Jak získat kontakt.

Do naší společnosti ve Velvarech METAL TRADE COMAX, a. s. hledáme operátora chemické předúpravy. Požadujeme: Vyučení, manuální zručnost. Nabízíme: Nástupní plat 23.000 Kč. Po zkušení době navýšení základní mzdy, 5 týdnů dovolené, 13. plat, měsíční docházkový bonus 1.000 Kč.
Jak získat kontakt.

Domov pro seniory Centrin v Unhošti přijme údržbáře na brigádu nebo zkrácený HPP. Specializace elektrikář vyhláška č.50/1978Sb. § 6 - 10 výhodou, ne však podmínkou. Nabízíme pracovní dobu dle domluvy, mzdu 100 Kč hod. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Vhodné i pro aktivní důchodce. www.centrin.cz
Jak získat kontakt.

Firma Kunc 71 v Buštěhradě přijme muže na třídění a lisování sběrového papíru. Požadujeme čistý TR, dobrý fyzický stav, papíry na VZV výhodou. Stála ranní, nástup možný ihned nebo dle dohody.
Jak získat kontakt.

Firma Stavimat s. r. o. Slaný - Kvíc přijme skladníka na HPP. Prac. doba od 6,30 do 14,00 , od 9,00 hod. do 17,00 , 1x za 14 dnů sobota. Nástupní mzda 120 Kč/hod. Po zapracování navýšení mzdy včetně osobního hodnocení.
Jak získat kontakt.

Hledám pracovní sílu na statek za stravu a ubytování. Další informace na
Jak získat kontakt.

Hledáme šikovného truhláře do zaběhlých prostor na Kladně. Zajištění zakázek i vybavení. Nástup dle dohody a osobní schůzky. Bližší informace na telefonním čísle.
Jak získat kontakt.

Orta Holz s.r.o s provozovnou v Buštěhradě přijme truhláře pro výrobu a montáž nábytku. Praxu v oboru nutná.
Jak získat kontakt.

Prodejna nápojů v Kladně přijme skladníka na zkrácený pracovní poměr, cca 6 hodin denně. Pracovní doba po - pá. Požadujeme flexibilitu, spolehlivost.
Jak získat kontakt.

Přijmu pracovníka - pracovníky nebo party na montáž nábytku. Všeobecná šikovnost vítána. Kladno, Praha a okolí.
Jak získat kontakt.

Přijmu pracovníka do lesa, vhodné i pro starší muže.
Jak získat kontakt.

Skladový areál v Červeném Újezdě přijme pracovníka na pozici Skladník manipulant (VZV) třísměnný provoz. Po zapracování měsíční mzda až 24.000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, na stravné.
Jak získat kontakt.

Společnost Kunc 71 v Buštěhradě přijme do svého kolektivu zaměstnance na pozici výkupčího. Požadujeme: SŠ, oprávnění řízení VZV. Spolehlivost, zodpovědnost, čistý TR. Stálá ranní směna, nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na MONTÁŽ NEMOCNIČNÍCH LŮŽEK; Požadujeme: manuální zručnost - 2 -3 směny - Spolehlivost Místo práce: Želevčice u Slaného, svozový autobus (Kladno, Slaný, Budyně nad Ohří). Více informací na kariera.linet.cz
Jak získat kontakt.

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na OBSLUHU SVAŘOVACÍHO ROBOTA. Požadujeme: zkušenosti ve strojírenství nebo strojírenské vzdělání - svářečský průkaz ZK 135 W01 (Z-M1) výhodou - 3 směnný provoz. Místo práce: Želevčice u Slaného. Více informací na kariera.linet.cz
Jak získat kontakt.

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR CNC. Požadujeme: vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru; ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Místo práce: Želevčice u Slaného, svozový autobus. Více informací na kariera.linet.cz.
Jak získat kontakt.

Společnost LINET hledá vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK / MANIPULANT. Požadujeme: zkušenost s řízením VZV a platný průkaz na VZV výhodou, ochotu pracovat v pružném dvousměnném provozu. Místo práce: Želevčice u Slaného. Více informací na kariera.linet.cz
Jak získat kontakt.

Stálá ranní 5,30 - 14,00 hod v dobrém malém kolektivu expedice a výrobna zdravé výživy, tak to je práce, kterou nabízíme pro šikovnou a spolehlivou pracovnici/ka. Kladno Rozdělov.
Jak získat kontakt.

Středočeské vodárny, a.s. přijmou na HPP zaměstnance na pozici obsluha zařízení čistírny odpadních vod. Náplň práce spočívá v zajišťování provozních činností na čistírně odpadních vod ve Slaném (Blahotice). Požadujeme SO s výučním listem, fyzickou zdatnost, spolehlivost, výhodou je znalost dalšícj prací v údržbě. Nabízíme zázemí silné nadnárodní společnosti, týden dovolené nad rámec ZP, příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací kurzy, příspěvek na stravování formou stravenek. Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj životopis elektronicky na e-mail nebo poštou na adresu společnosti - Středočeské vodrány, a.s., U Vodojemu 3085, 272 80 Kladno.
Jak získat kontakt.

poptávka

Hledám jakoukoliv práci ve Slaném, umím zednické práce a ostrahu objektů. Nabídněte, mohu hned.
Jak získat kontakt.

Sháním nějakou brigádu na víkendy. Výkopové, bourání, natírání plotů atd.
Jak získat kontakt.


Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku